مشخصات فایل(تحقیق درباره جرایم علیه اموال و مالکیت)

تحقیق درباره جرایم علیه اموال و مالکیت|1995037|sale59|مشخصات فایل|اِس اِی
با ما همراه باشید با موضوع تحقیق درباره جرایم علیه اموال و مالکیت

فرمت فایل : word (قابل ویرایش و پرینت) تعداد صفحات : 33 صفحه

بخشی از متن:

موضوع این درس «جرایم علیه اموال و مالکیت»۱ به ارزش دو واحد درسی دانشگاهی است. با توجه به این که جرایم متعددی از جمله کلاهبرداری،۲ خیانت در امانت،۳ سرقت،۴ صدور چک پرداخت نشدنی،۵ تخریب عمدی۶ و جرایمی از این قبیل۷ در این سرفصل مورد بحث قرار می گیرند، بدیهی است که بررسی تمام این بحث ها در یک نیمسال تحصیلی دانشگاه که به طور معمول با تعطیلات رسمی و غیر رسمی همراه است، امکان پذیر نیست و لازمه فراگیری مباحث مهم جرایم علیه اموال و مالکیت که در دوره کارشناسی در جای دیگری هم تکرار نمی شوند و اطلاع از آن ها برای یک کارشناس حقوق بویژه کسانی که بخواهند به شغل وکالت، قضاوت، سردفتری اسناد رسمی و یا مشاوره حقوقی شرکت ها بپردازند ضروری است، تلاش بیشتر و مطالعه منابع حقوقی در دسترس را می طلبد.

از سوی دیگر با مشاهده آشفته بازار کتاب های حقوقی، امکان انتخاب و گزینش منبع واحدی که دربرگیرنده همه مباحث راجع به جرایم علیه اموال باشد کاری بس مشکل و چه بسا غیر ممکن است. تحولات راجع به قانون گذاری و تغییر رویه های حقوقی و قضائی نیز به این مشکل دامن می زند و چه بسا کتاب مفیدی با تغییر یک قانون، در حد تاریخ تحولات حقوقی کشور قابل استفاده خواهد بود. بنابراین ضمن این که نمی توان به مطالب مندرج در یک کتاب برای وقوف بر مباحث این سرفصل اکتفاء کرد، ضرورت آشنائی با نظریات حقوقدانان(دکترین) و نیز اطلاع بر تغییرات و تحولات راجع به قانون و رویه های قضائی، استمرار و مداومت در مطالعه و به روز کردن اطلاعات راجع به این مباحث را اقتضاء می کند. به این ترتیب مطالب مندرج در این درسنامه در حد مطرح کردن چارچوب های کلی بحث بوده و به هیچ عنوان در بردارنده کلیه مباحث این سرفصل نخواهد بود. بنابراین دانشجویان گرامی برای افزایش دانش حقوقی خود علاوه بر مطالب منعکس در این جزوه باید به مطالب و تحلیل بحث در کلاس توجه داشته باشند. و مجموع مطالب جزوه و کلاس ملاک ارزشیابی و آزمون خواهد بود.

تقسیم مطالب: با توجه به اینکه در حقوق جزای اختصاصی به عناصر تشکیل دهنده جرایم به صورت اختصاصی و ویژه پرداخته می شود، و به لحاظ اینکه جرایم کلاهبرداری، خیانت در امانت، سرقت، صدور چک پرداخت نشدنی( بلامحل) و تخریب جزائی از جرایم خاصی هستند که در زیر مجموعه جرایم علیه اموال و مالکیت مورد بررسی قرار می گیرند، عناصر اساسی تشکیل دهنده این جرایم در فصل های جداگانه مورد بحث قرار می گیرند.مطالب دیگر:
🔗مبانی نظری و پیشینه شرکت های تعاونی🔗مبانی نظری و پیشینه مفهوم هویت و هویت یابی🔗مبانی نظری و پیشینه اختلال لجبازی – نافرمانی🔗مبانی نظری و پیشینه امید به زندگی🔗مبانی نظری و پیشینه خودکنترلی🔗مبانی نظری و پیشینه هوش معنوی🔗دانلود تحقیق ذخایرنفتی جهان و حقایق آن🔗جزوه بسیار کاربردی اصول عیب یابی مکانیکال سیل ها🔗جزوه راهنمای ترانسفورماتورهای توزیع🔗کتاب پمپ های آتش نشانی🔗پاورپوینت کنترل استرس توربین بخار STEAM TURBINE STRESS CONTROL🔗پاوپوینت راه اندازی بویلر نیروگاه سیکل ترکیبی🔗جزوه پاورپوینت استپ های راه اندازی توربین بخار🔗پاورپوینت آشنایی با بهره برداری از سپریتور روغن روانکاری توربین بخار🔗پاورپوینت طرح و ساختمان توربین نوع E30-16-1x6 3🔗کتابچه نیروگاه های برق آبی🔗دانلود پاورپوینت برنامه ریزی پروژه🔗دانلود پاورپوینت تحلیل روستای سینک🔗دانلود پاورپوینت کاربرد متدولوژی RUP‎🔗دانلود پاورپوینت مالیه عمومی و تعیین خط مشی دولت ها🔗مبانی نظری و پیشینه بازی های رایانه ای🔗مبانی نظری و پیشینه بهره وری🔗مبانی نظری و پیشینه تجارت الكترونیكی🔗مبانی نظری و پیشینه تصور بدنی🔗مبانی نظری و پیشینه جو سازمانی