مشخصات فایل(پاورپوینت انقلاب مشروطه)

پاورپوینت انقلاب مشروطه|35020405|sale59|مشخصات فایل|اِس اِی
با ما همراه باشید با موضوع پاورپوینت انقلاب مشروطه

دانلود پاورپوینت با موضوع انقلاب مشروطه،در قالب ppt و در 24 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:
انقلاب مشروطه انقلاب چگونه آغاز شد؟صدور فرمان مشروطيتمحمد علي شاهاصالت نهضت مشروط خواهي
کودتاي شاه قيام آزاديخواهانورود نيرهاي بيگانه به کشورفتح تهرانمشروطه دوماولتيماتوم روسمنبع

بخشی از متن پاورپوینت:کشور خواب آلود ايران از خواب ديرين سر بر آورده بود. اخگري لازم بود تا آتش روشن شود. قند در تهران گران شد و تندي صدراعظم عين الدوله آتش را دامن زد. علاءالدوله حاکم تهران، که مرد بيپروايي بود، به دستور صدراعظم در روز دوشنبه 14 شوال 1323 ه. ق. هفده نفر از بازرگانان و دو نفر از سادات را به جرم گران کردن بهاي قند و شکر به چوب بست. اين کار بهانه به دست مدعيان داد و کشمکش ميان دولت و مردم در گرفت. علاوه بر بازاريان جمعي از روشنفکران و علماي روحاني و اهل منبر، هر يک به جهتي خاص، به گروه مخالفان پيوسته در رأس جنبش قرار گرفتند و در مساجد و منابر و مکتبخانه ها و زيارتگاهها و بازار به تبليغ و اشاعه اصول اداره جديد برخاستند. اين حادثه مقدمه و پيش درآمد انقلاب بود.
انقلاب بر سر مظالم شاه و درباريان و وابستگي شاه قاجار به دربار روسيه پديد آمد و عنوان برکناري عين الدوله و عزل مسيو نوز بلژيکي و حاکم تهران و تأسيس عدالتخانه داشت و به صورت تعطيل عمومي آغاز شد.
و . . .


مطالب دیگر:
تحقیق ماهيت رشوه در فقه و حقوق موضوعهتحقیق حقوق مجلس شورا حقوق و تکالیف آنتحقیق تاثیر گزارش حسابرسی بر بازده سهامنمونه فرم استخدام کاملتحقیق روشهای تامین مالی شرکتهای پذیرفته شده در بورس اوراق بهاداربررسی علل و عوامل اجتماعی پوشش نامناسب و راهکارهای آن در جامعهبررسی تأثیر مدیریت دانش بر عملکرد سازمانی150 داستانک عاشوراییکتاب بوستان سعدي (کامل)کتاب گلستان سعدي (کامل)تحقیق بررسي بازار سبزيجات خشکپروژه فرایند تولید قند و شکر از چغندر قندبررسی مشکلات حمل و نقل و ترافیکی در بافت فرسودهتحقیق روابط عمومي در ايران و جهانتحقیق آداب و رسوم گیلان و مازندرانتحقیق بررسی جشن نوروزتحقیق دیوارنگاری در ادوار مختلف تاریختحقیق فرش ايران و چگونگی طبقه بندی آنتحقیق هنر متجدد و بازاریتحقیق جهاني شدن ، حقوق بشر وگفتگوي تمدن هابررسی كتاب و كتابخانه (در تمدن اسلامي و جايگاه آن در ايران و دلايل افول اين كتابخانه ها)مختصری از تاریخنگاری در ایران تا عصر پهلویبررسی مقایسه شاهنامه فردوسی با دیگر آثار حماسی جهانتحقیق نقوش گل فرنگ ( گل رز ) و گل سرخ ایرانی در فرش ایرانیبررسي نقش شهرمشهد در ساختار مجموعه شهري مشهد از ابعاد مختلف اقتصادي اجتماعي فرهنگي و خدماتي